Osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság

pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Környezetvédelmi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Ajánlatok előkészítése
  • szerződések előkészítése, nyilvántartása
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, szaktanácsadás
  • heti és havi jelentések készítése
  • adatszolgáltatások előkészítése
  • engedélykérelmek előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
  • MS Office programok (Outlook, Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • 1-3 év releváns tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • sokoldalú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
  • versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás (cafeteria, utazási költségtérítés)
  • Erős, piacon elismert, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Csepel

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Hulladékgazdálkodás

Fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük továbbítani.

Cégnév: Loacker Hulladékhasznosító Kft.