Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk komoly nemzetközi vállalat az agrárszektorban.

Magyarországon kereskedelmi tevékenységet folytatnak, de globál szinten fejlesztenek, gyártanak és értékesítenek.

Magyarországon van az európai könyvelési központjuk, ahol a magas hozzáadott értékű könyveléseket végzik.

Ebbe a csapatba keresünk, bővülés miatt kollégákat, többek között az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:Számlák feldolgozása, a számlák helyes könyvelése ellenőrzése;
Költségigénylések feldolgozása az európai leányvállalatoknál;
Mérlegek előkészítése;
Számlákkal és fizetésekkel kapcsolatos lekérdezések készítése;
Aktív részvétel a havi végi zárási folyamatban (pl. elhatárolások készítése);
Általános számviteli feladatok ellátása;
Tárgyi eszközök könyvelése, kezelése;
Az AP-számlák kódolása az operatív könyvelési feladatokat végző külföldi SSC számára;
Az AP és AR tételek ellenőrzése;
Az analitika előkészítése a konszolidációhoz;
A nem PO-s rendelesek feldoldolgozása;
Szoros együttműködés a külföldi, AP és AR operatív könyvelést végző külföldi szolgáltató központtal.Követelmények: Felsőfokú gazdasági végzettség;
Min. néhány éves könyvelői tapasztalat, ha lehet multi környezetben;
Aktív angol nyelvtudás, mert a munkavégzés nyelve: angol.Előny: Mérlegképes könyvelői végzettség.
Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerületJelentkezés:

You can apply for this positions here: [ jelentkezés gombra kattintva ].br>Please send you CV in English language.

Write the name of the position in the Subject line: Könyvelő (Budapest)

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

If you would like us to contact you with future positions, please upload your CV and orientation here:....
The registration No. of Hire-One Ltds. is this: 3376/2008.
For further questions please contact us in e-mail or telephone +36 30 9430259 (Kiss Bernadett)  If you can’t reach us through phone, please also write e-mail.

Cégnév: Hire One Kft.