Könyvelő

Leírás

Mezőgazdasági területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

Könyvelő

Feladatok

  • Számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Havi, éves zárásokban aktív részvétel
  • A hozzá tartozó terület havi/éves számviteli zárásának önálló elvégzése
  • Termelési adatokról kimutatás készítése, terv-tény adatok összehasonlítása
  • Statisztika
  • Egyéb könyvelői/adminisztratív feladatok

Elvárások
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
Előny:
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Utazási költségtérítés
  • Alapbéren felüli juttatások (prémium, Cafeteria)
  • Munkavégzés helye: Győr környéke

Munkavégzés helye

Győr környéke

Cégnév: Trenkwalder Kft