Miskolc a te helyed

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal

határozatlan időre

költségvetési ügyintéző

munkatársat keres

A Költségvetési Tervezési és Felügyeleti Főosztály, Monitoring és Kontrolling Osztály, Intézményfelügyeleti Csoportjába keresünk felsőfokú szakirányú vagy mérlegképes könyvelő végzettséggel

Feladatok:

  • rendszeres és eseti jelentések készítése, vizsgálatokban való részvétel,
  • kapcsolattartás a Fővárosi Önkormányzat költségvetési szerveinek gazdasági szervezeteivel,
  • kapcsolattartás és együttműködés a hivatal belső szervezeti egységeivel,
  • az intézmények költségvetés tervezéséhez kapcsolódó adatgyűjtési, ellenőrzési, egyeztetési feladataiban való aktív közreműködés.

Feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, műszaki menedzser, gazdasági agrármérnöki, jogi, szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, műszaki, logisztikai felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés,
  • MS Office aktív használata (Word, Excel, Outlook),
  • pontosság,
  • precizitás,
  • megbízhatóság,
  • rugalmasság,
  • terhelhetőség.

Előny:

  • államháztartási mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Excel magas szintű használata,
  • alkalmazkodó képesség a csapatban történő munkavégzéshez,
  • jó kommunikációs képesség,
  • jó kapcsolattartó képesség,
  • kezdeményező készség,
  • problémamegoldó készség,
  • államháztartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 - 5 év pénzügyi, gazdasági, köznevelési, szociálpolitikai területen szerzett tapasztalat

Illetmény és egyéb juttatások: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a 65/2013. (IX. 18.) önkormányzati rendelet előírásai alapján történik.

Csatolandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél
  • a végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő),
  • továbbá arra vonatkozó – aláírásával ellátott - nyilatkozata, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a kiválasztási eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő). A csatolandó nyilatkozat megtalálható a hirdetésben, a Budapest Portál/Közérdekű Adatok/Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok/Adatvédelem, közérdekű adatok igénylése/Adatkezelési tájékoztatók menüpont alatt.

Jelentkezési határidő: 2022.10.11.

Az állás betöltésének várható időpontja: a meghirdetett munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal, 1052 Budapest, Városház u. 9-11.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés

A jelentkezést a Főpolgármesteri Hivatal Humánerőforrás-menedzsment Főosztálya (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) részére, vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen eljuttatni.

A jelentkezésen kérjük feltüntetni „költségvetési ügyintéző”.

Cégnév: Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal