Megváltozott munkaképességű
Sprinter Agroport Kft.
Munkatársat keresünk

Kertészmérnöki területi képviselő

pozícióba.
Cégünk fő profilja a mezőgazdasági inputanyagok kis és nagykereskedelme, valamint szaktanács adás partnereink részére.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat által forgalmazott mezőgazdasági inputanyagok értékesítése új és meglévő ügyfelek számára Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megyében
  • Mezőgazdasági inputanyagok bemutatása, szakmai tanácsadás
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel és új kapcsolatok építése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kertészmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági inputanyagok értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Meglévő partner kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem: Alapbér + Teljesítményarányos jövedelem jutalékos formában az eladott mennyiség függvényében
  • Céges autó
  • Céges telefon
  • Céges Laptop
  • Barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet.

Cégnév: Sprinter Agroport Kft.