Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi ügyintéző

Elvárások:

  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
  • Angol ÉS olasz tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági / műszaki területen szerzett külkereskedelmi tapasztalat

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel,
  • Árajánlatok készítése, kapcsolattartás a belföldi partnerekkel, vevőkkel,
  • Az értékesítési folyamat teljes bonyolítása,

Megbízóról:

  • A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembe helyezésével, szervizelésével foglalkozik.,
  • Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Debrecen

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY