T-Takács Kft.
Bővülő csapatunkba

Kereskedelmi munkatárs

munkatársat keresünk.
Cégünk 2014 októberétől van jelen a magyar piacon, 1994-től a szlovák piacon és 2011-től a cseh piacon.
Választékunk rendkívül széles és színes, több neves európai és amerikai gyártót is képviselünk a piacon.
T-Takács, kft. Budapest
Termékválasztékunkat mindig a lehető legnagyobb gondossággal állítjuk össze, így partnereink a jól ismert márkás cikkek mellett kiváló minőségű, kedvező árfekvésű ázsiai termékekből is választhatnak az elvárásaiknak megfelelő árszintű kert és tó építészeti elemeket.
Vásárlóink a gyakorlatban is kipróbált megbízható termékeket kapnak.

Tevékenységi körünk felöleli a teljes kert és tótechnikai termékpaletta nagykereskedelmi értékesítését:
Választékunkból:
• Automata öntözési rendszerek – Hunter, Toro, K-rain, Rain-Bird, tartozékok, csövek, idomok, aknák, csapok .
• Szivattyúk – búvár, önfelszívó és keringető szivattyúk, házi vízművek, intelligens vezérlés és tartozékai
• Tótechnika – tóépítési anyagok, PVC és EPDM tófóliák, geotextíliák, tavi szivattyúk, szűrők, UV lámpák, I-Tronic, biológiai és mechanikus szűrők és tartozékaik, tóvíz ápolási és dekorációs cikkek.
• Kertészeti és agrogazdasági termékek – fakérgek, műtrágyák, tápoldatok, geotextíliák, árnyékoló hálók, talajtakarók, vakondhálók, fűmagok, ágyásszegélyek, gyeprács, virágtámaszok, kötözők, növényfuttatók, kártevők elleni csapdák, riasztók, irtószerek, szobai és kerti permetezők, öntözőkannák, fűnyíró damilok, uszodavegyszerek és sok egyéb termék.
Számos nagykereskedelmi céggel, kertészeti árudával, gazdabolttal, kivitelezővel állunk kapcsolatban, akik nagy megelégedéssel használják, árusítják forgalmazott termékeinket.
Kiemelt figyelmet fordítunk a termékekről rendelkezésre álló tudásanyagunk oktató központunkban történő továbbadására.

Főbb feladatok, munkák:

Bővülő csapatunkba kereskedelmi munkatársat keresünk,  román nyelvtudással.
Feladatok:
Romániai ügyfelekkel való telefonos valamint alkalmanként személyes kapcsolattartás, ajánlatok kidolgozása, a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Romániai viszonteladói kör bővítése
Munkavégzés helye: T-Takács Kft budapesti irodája

Az álláshoz tartozó elvárások:

Román nyelvtudás anyanyelvi szinten
Középfokú angol nyelvtudás
Kereskedelmi tapasztalat
Utazási hajlandóság, havi max 1-2 alkalommal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Kereskedelmi tapasztalat, kertészeti tótechnikai vagy agrár termékek értékesítésében.

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés
teljesítmény függő év végi bónusz
céges mobiltelefon korlátlan használattal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Román (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Maglódi út 1.

Kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: T-Takács Kft