METRIPOND-M 93 Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Karbantartó, szerelő

A Metripond – M93 Mérleggyártó Kft. 1993 óta áll a mezőgazdaság, az ipar és a kereskedelem rendelkezésére. Cégünk 1993 – ban alakult, a társaságot szakmailag jól felkészült magánszemélyek alapították. Fő tevékenységünk a mérleggyártás széles skálája, ezen belül kiemelt és főtermékünk a közúti hídmérleg valamint raktári elektronikus lapmérlegek és állatmérlegek.
Foglalkozunk egyéb hegesztett acélszerkezetek előállításával is.
A több tonnás hegesztett szerkezeteket 1600 m2 -es 2db 5 t-s futódaruval ellátott gyártócsarnokainkban tudjuk elkészíteni. A minőség érdekében különös gondot fordítunk a termékek előállításakor a technológiai fegyelem betartására. A minőség minden irányú támogatottsága érdekében 2004 évben felkészítettük a cégünket az ISO9001 minőségbiztosítási rendszer bevezetésére, 2004 júliusától a sikeres auditot követően ezen minőségbiztosítási rendszer előírásai szerint állítjuk elő termékeinket és helyezzük üzembe.

Főbb feladatok, munkák:

Cégünk által gyártott mérlegek összeszerelése, beüzemelése, javítása cégünk telephelyén illetve ügyfeleink telephelyén.
A termelésben üzemelő gépek üzembiztos, folyamatos működésének biztosítása, karbantartások, javítások elvégzése.
A munkavégzéshez szükséges alkatrészek beszerzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elektrotechnikai vagy villanyszerelői végzettség.
B kategóriás jogosítvány.
Hegesztési ismeret.
Számítástechnikai ismeret.
Rugalmasság vidéki munkavégzésben.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelv ismerete.

Elsősorban Hódmezővásárhely és 30km-es körzetéből várjuk a jelentkezéseket.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A jelentkezéskor kérjük csatolja önéletrajzát.

Cégnév: METRIPOND-M 93 Kft.