Rába Futómű Kft.
Bővülő csapatunkba

Karbantartó mérnök

munkatársat keresünk.
A RÁBA Járműipari Holding Nyrt. az iparág egyik legnagyobb magyar vállalata. A vállalatcsoport három stratégiai üzletága haszongépjárművekhez, mezőgazdasági erőgépekhez és földmunkagépekhez kifejlesztett futóműveket, futómű főegységeket, haszon- és személygépjárművekhez alkatrészeket. gyárt és szállít globális járműipari piacra.
A győri székhelyű RÁBA Járműipari Holding Nyrt. részvényeit a Budapesti Értéktőzsde ’Prémium’ kategóriájában jegyzik.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat területén gépek, termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, karbantartási tevékenység szakértői támogatása,
  • TPM rendszerének erősítése - megelőző karbantartási tervek készítése, fejlesztési javaslatok és egypontos leckék készítése
  • Elsősorban automatizált gyártórendszereknél hibadiagnosztika elvégzése, hiba okok feltárása, szükséges alkatrészek, szolgáltatások meghatározása
  • Kapcsolattartás a gépgyártókkal, beszállítókkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • PLC ismeret
  • középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • kiszámítható juttatási rendszer
  • szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9027 Győr

Jelentkezésüket bérigény megjelölésével a feltüntetett email-címen várjuk!

Cégnév: Rába Futómû Kft.