Miskolc a te helyed
Pellet Hungary Kft.

Karbantartó/Lakatos

Cégünk megújuló energiahordozó előállítójaként Téged vár, amennyiben hosszútávban és kiszámíthatóságban gondolkozol. Ceglédi telephelyünkre 8 órás munkavégzésre keresünk új kollégánkat Karbantartó / Villanyszerelő személyében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mezőgazdasági járművek és munkagépek javítási és karbantartási munkáinak szakszerű elvégzése
  • Gépjavításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Szerszámok, gépek rendben- és karbantartása, igény esetén készítése
  • Villanyszerelési és esztergálási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Hibafeltárás és javítás
  • Műszaki végzettség és ehhez tartozó releváns tapasztalat
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Munkájára igényes szakembert keresünk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Lezárt iskolai tanulmányok
  • Faipari területen szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Saját műhely
  • Versenyképes fizetés
  • Havi és éves bónuszok
  • Bejárási támogatás
  • Teljes munkaidő
  • Családias légkör
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Fényképes önéletrajz elküldése a megadott email címre.
Cégnév: NYÍR-PELLET FAIPARI KFT.