KITE Zrt.

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor bővülő csapatunkba keresünk

Junior műszaki menedzser

munkatársat az Északkelet-magyarországi Régió területére.

Feladatok, amelyeket Rád bíznánk a fentiekért cserébe:

  • Tudásod folyamatos fejlesztése a cég által támogatott vagy szervezett szakmai oktatásokon keresztül.
  • A gyakorlati tudásod bővítése tapasztalt kollégáink mentorálásával.
  • Képzési terved alapján gép- és alkatrész kereskedelmünk, illetve a precíziós gazdálkodási szolgáltatásaink megismerése.
  • A kereskedelmi vénád erősítése, partnerek látogatása és tapasztalat szerzése a tárgyalás technikák terén.
  • A kereskedelmi tevékenységünk háttérfolyamatainak megismerése.

Munkavégzés helye:  lakóhelyedtől függően az Északkelet-magyarországi Régió ( Felsőzsolca, Nagykálló, Nádudvar) területe.

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp add be a jelentkezésed:

  • Befejezett felsőfokú gépészmérnök vagy mezőgazdasági végzettséggel rendelkezel vagy közvetlenül a végzés előtt állsz.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal.
  • Erősségeid közé tartozik a proaktivitás és jó kommunikációs képesség.
  • Erős kereskedelmi attitűddel, értékesítői szemlélettel rendelkezel.
  • Megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez.
  • Mobilis vagy, mivel ez nem „irodában ülős munka".

Ha ezen kívül:

  • mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szereztél tapasztalatot,
  • dolgoztál már mezőgazdasági területen,
  • társalgási szinten beszéled az angol vagy német nyelvet,

akkor Te vagy az ideális jelölt a számunkra!

Kezdjük a lényeggel: mit is ajánlunk számodra?

  • Junior programunk keretében teljes körű támogatást kapsz a pozíció sikeres betöltéséhez. A junior időszakban megismered a vállalat felépítését, működését és tevékenységét.
  • Tapasztalt kollégáink segítik a szükséges szakmai ismeretek elsajátítását.
  • Mindezért fix havi alapbért kapsz, amely megfelelő alapot nyújt ahhoz, hogy elindítsd önálló életed.
  • A fizetéseden kívül pedig béren kívüli juttatásként SZÉP-kártyát és egészségbiztosítást is nyújtunk számodra.
  • Céges telefont és laptopot biztosítunk a számodra a hatékony munkavégzéshez. A próbaidő letelte után céges autót is fogsz kapni.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Projektmenedzser
Cégnév: KITE Zrt.