Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR MANAGERS PROGRAM (VEZETŐ UTÁNPÓTLÁS PROGRAM)

(16-1670)

pozícióba.

Feladatok:

  • A szakmai program keretén belül megismerkedés a gyári működéssel, a termelési folyamatokkal, technológiákkal,
  • Minden résztvevő a projektmunka során egy mentor vezetésével ismeri meg a folyamatokat,
  • A program elvégzése után pedig lehetőség nyílik előrelépésre, vezetői, akár középvezetői pozícióba is.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, élelmiszermérnök, mezőgazdasági mérnök, agrármérnök, műszaki menedzser vagy környezetmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban is,
  • Pályakezdők vagy maximum 2 éves tapasztalattal rendelkező junior szakemberek jelentkezését várjuk.

Amit kínálunk:

  • Az 50 legjobb magyar exportőr vállalatok között van a cég, évi több mint 40 milliárd forintos exporttal,
  • Hatalmas karriertervezésre van lehetőség, vezetői pozíció elérése 1-2 év alatt,
  • Kiemelkedő hangsúlyt fektetnek az előrelépésre, horizontálisan és vertikálisan is,
  • Innovatív technológiákkal, modern munkakörnyezetben dolgoznak,
  • Válsághelyzet esetén is stabil, nemzetközi háttérrel bírnak (zöldmezős beruházás a vírushelyzet alatt),
  • Nagyon pozitív a cég jövőképe, folyamatosan bővülnek.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1670”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.