Tornádó International Kft

Járműszerelő

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége munkatársakat keres

Főbb feladatok, munkák:

Egyedi és különleges járművek gyártásához olyan, lehetőleg érettségivel rendelkező munkatársakat keresünk, akik
magas színvonalú és kreatív munkát szívesen végeznének:

  • térbeli acél és alumínium járműszerkezetek összeállítása, szerelése
  • járművek és beépítendő gépek, berendezések elektromos szerelése illetve összeépítése
  • járművek és beépítendő gépek, berendezések hidraulikus vezérlésének összeállítása
  • gyártási dokumentációk előírásainak betartása
  • előkészítő munkafolyamatok végzése
  • különböző anyagú alkatrészek minőségi követelmények szerinti gyártása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Várjuk lakatos / hegesztő / autószerelő /  mezőgazdasági gépszerelő / mechanikai műszerész/ elektronikai műszerész / autóvillamossági szerelő / mechatronikus végzettségűek jelentkezését, de bárki alkalmas lehet, aki jó kézügyességgel és megfelelő műszaki érzékkel rendelkezik.
Fontos a gyors helyzetfelismerés, az önálló munkavégzés, a precizitás és a terhelhetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6800 Hódmezővásárhely

Cégnév: Tornádó International Kft.