ITD Informatika Zrt.

Munkatársat keresünk

IT SUPPORT, HELPDESK

pozícióba.

Azonnali munkakezdés! Versenyképes jövedelem, juttatási csomag!

Cégünk évtizedek óta nyújt informatikai támogatást, üzemeltetési szolgáltatást a KKV szektor szereplőinek (pénzügyi szolgáltatás, gyártás), néhány nagyvállalatnak (logisztika, mezőgazdaság, ingatlan üzemeltetés), valamint multinacionális cégek hazai képviseletének (kereskedelem, B2B szolgáltatás).

Fentieken túl, saját infrastruktúránkra épülő, privát felhő szolgáltatásunkkal, az egyedi, speciális igényekre is van megoldásunk, valamint piaci előnyünk, a konkurenciától jelentősen eltérő működési szemléletünk - MSP gondolkodásmódunk - amivel számszerűsítve be tudjuk mutatni munkánk értékét, annak üzleti előnyét, valamint a feltárt kockázatok anyagi jelentőségét, súlyosságát.

Szolgáltató cég vagyunk, számunkra az ügyfél = partner, akivel együttműködve erősítjük az üzletmenetet, hozzáadott tudásunkkal értéket teremtünk és elősegítjük a növekedést, valamint az eredményességet.

Főbb feladatok, munkák:

  • kliensoldali rendszereink zavartalan működésének biztosítása az egyik fő feladatod lenne
  • a felhasználóktól érkező IT problémák megoldása személyesen vagy távmenedzsment eszközökkel
  • feladataid precíz dokumentálása ticketing rendszer használatával
  • az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens oldalon
  • tudásbázis aktív építése, rendszerdokumentáció készítése
  • verzióváltások, rendszerátállások előkészítése és aktív részvétel a megvalósításban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 2 év Helpdesk vagy kliensüzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • Active directory és deskside hardver ismeretekkel rendelkezel (nb,pc,projektor)
  • magas szinten ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 - 10 és Office termékek)
  • angolul írásban és szóban egyaránt legalább középfokon elboldogulsz
  • a ticketing rendszer számodra ismert fogalom

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • alap szintű szerverüzemeltetői tapasztalattal
  • középfokú műszaki végzettséggel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk:

  • Egyedi juttatási csomag kialakítása
  • Ingyenes parkolás az irodaház közvetlen közelében
  • Korlátlan, térítésmentes kávé és tea fogyasztás
  • Jól felszerelt konyha, kulturált étkezési lehetőség
  • Kis létszám, családias hangulat
  • Feladat orientált, rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXI. kerület
Cégnév: ITD Informatika Zrt