Miskolc a te helyed
Homokkert Nonprofit Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Irodai asszisztens

A 2008-ban a Homokkert Kistérségi Integrációs Nonprofit Közhasznú Kft. keretein belül alapított SoilChem Agrár és Környezetanalitikai Laboratórium – SCLab elsősorban talaj- és vízminták mezőgazdasági és környezetvédelmi célú, akkreditált elemzésével foglalkozó laboratórium. Folyamatosan arra törekszünk, hogy megrendelőinknek versenyképes árakon, rövid vállalási határidőkkel szolgáltassunk pontos és megbízható eredményeket. A szakmai színvonalat a környezetanalitika területén jártas fiatal kutató- és mérnökgárda biztosítja.

Főbb feladatok, munkák:

- szerződések, számlák, bizonylatok kezelése,
- kimenő számlák kiállítása és követése, vevői kapcsolattartás,
- kapcsolattartás a könyvelőirodával,
- pénztár vezetése,
- pénzügyi iratok kezelése,
- pénzügyi adatokat tartalmazó táblázatok kezelése, töltése, pénzügyi programok adatainak napi frissítése (bank, készpénz, kintlévőség, egyéb kassza),
- jogi ügyek követése, kapcsolattartás és társaság jogi képviselőjével,
- banki kapcsolattartás, ügyintézés, utalások kezelése, rögzítése,
- bér- és cafetéria nyilvántartások kezelése,
- pályázatokkal kapcsolatos elszámolások támogatása,
- mérlegkészítés során adatszolgáltatás, koordinációs feladatok,
- alkalmakként (adóbevallás) koordináció a munkavállalók és a könyvelők között,
- munkáltatói igazolások beszerzése a könyvelőktől,
- az ügyvezető tájékoztatása a célkitűzések megvalósulásáról és a fontosabb eseményekről valamint folyamatos informálódás a társaság egységeinek munkájáról,
- a biztonságos és a dolgozók egészségét óvó munkafeltételek fenntartása, megőrzése,
- a cég eszközeivel történő takarékos gazdálkodás,
- gondoskodik a megfelelő munkafegyelemről, a baleset-, a munka-, vagyonvédelmi és tűzrendészeti előírások betartásáról,
- az alkalmazott minőségirányítási rendszert megismerte és a munkakörre vonatkozó előírásait betartja,
- a munkavállaló a fentieken kívül köteles ellátni a munkaköréhez kapcsolódó, eseti vagy rendszeres feladatokat, ha annak szükségessége felmerül vagy erre vezetőitől utasítást kap,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználói vagy haladó szintű microsoft word és microsoft excel ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • haladó szintű microsoft word és microsoft excel ismerete

Amit kínálunk:

  • a jelenlegi helyzetben is stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • fiatal, lendületes csapat
  • bérezés: jelenleg hatályos garantált bérminimum

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
A jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várjuk.

Cégnév: Homokkert Nonprofit Kft.