AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Az adminisztratív feladatok elvégzésével hozzájárulsz az iroda zavartalan működéséhez.
  • A beérkező számlákat rögzíted, iktatod és megfelelően adminisztrálod.
  • Csomagokat állítasz össze és a szerződött futárcéggel leegyezteted a kiszállításukat.
  • Biztosítod az irodai eszközök rendelkezésre állását, és gondoskodsz azok pótlásáról.
  • Kezeled a bemenő és kimenő e-maileket, továbbítva azokat a megfelelő részlegnek.
  • Rendezvényeken koordinációs segítséget nyújtasz.

TÉGED KERESÜNK,HA...

  • Legalább 1-3 éves tapasztalatod van irodai környezetben adminisztratív vagy asszisztensi munkakörben.
  • Határozott és magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt (a mindennapi irodai kommunikációhoz, ügyfelekkel való egyeztetéshez szükséges).
  • Középfokú vagy Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Microsoft Office ismereteid vannak (Excel, Word).
  • Kiváló szervezőképességgel rendelkezel, önállóan és csapatban is megállod a helyed.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Kiemelkedő kompenzációs csomagot adnak.
  • Medicover extra egészségügyi biztosítást kínálnak.
  • Karrierben való előrelépési lehetőséget nyújtanak.
  • Laptopot és mobiltelefont biztosítanak a mindennapi munkavégzésedhez.
  • Családias, támogató környezet vár Rád.

Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület. (Boráros tér közelében)

Munkaidő: hétfőtől – péntekig 9.00 - 17.00

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda