A VELUX Magyarország Kft. piacvezető tetőtéri ablakgyártó vállalat Fertődön és Fertőszentmiklóson több mint 35 éve működik a régió egyik legnagyobb munkáltatójaként. Csapatunkba keresünk angolul jól beszélő HSE vezető munkatársat, aki szívesen dolgozna hazai és más országbeli kollégáinkkal együtt a folyamatos magas szintű VELUX minőség fenntartása érdekében.

HSE vezető

Feladatok és felelősségek:

  • Szervezi és irányítja a munka-, egészség-, környezet- és tűzvédelmi tevékenységeket
  • Biztosítja a hatályos jogszabályoknak és a vállalatcsoport által kiadott előírásoknak való megfelelést
  • Szakmai támogatást nyújt a vezetők és a szervezet összes dolgozója számára
  • Irányítja a cégcsoport HSE stratégiájának helyi megvalósítását, részt vesz a célok meghatározásában
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a HSE teljesítményt, szükség estén intézkedéseket határoz meg, felügyeli azok végrehajtását
  • Ösztönzi és fejleszti a vállalatnál a HSE tudatosságot és kultúrát
  • HSE fejlesztési projekteket kezdeményez, vezet és támogat
  • Résztvesz a vállalati és egyéb szabványok belső auditjaiban, támogatja a szervezetet a külső auditokra való felkészülésben és azok lebonyolításában
  • A hatékony együttműködés érdekében folyamatos kapcsolatot tart fenn a szervezeten belül a társterületekkel és azok vezetőivel
  • Támogatja és fejleszti a csapattagokat
  • Koordinálja a HSE terület beszállítóit és külső szolgáltatóit

Szükséges kompetenciák:

  • Felsőfokú munkavédelmi szakképzettség elvárás
  • Környezetvédelmi, vagy tűzvédelmi végzettség előnyt jelent
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat elvárás
  • Vonatkozó törvények, jogszabályok, hazai és nemzetközi előírások naprakész és magabiztos ismerete
  • ISO 45001, ISO 14001 szabványok ismerete
  • Belső auditor végzettség és gyakorlat előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Energikus, határozott, szabálykövető, magabiztos személyiség, önálló, felelősségteljes, precíz, következetes munkavégzés

Segítünk, hogy

  • együttműködő közösségben és kellemes munkakörnyezetben kamatoztasd tudásod
  • továbbfejleszd meglévő ismereteidet és képességeidet
  • nemzetközi munkakörnyezetben tapasztalatot szerezhess

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fertőd

Ha többet szeretnél megtudni a VELUX-ról, az alkalmazás egyéb feltételeiről, akkor bátran jelentkezz hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: VELUX Magyarország Kft.