Állás leírása

Feladatok:

  • Részvétel a gyár munkavédelmi rendszerének működtetésében
  • Kockázatértékelések, esemény kivizsgálások nyomon követése, adminisztrációja
  • Belső auditok lefolytatása, dokumentálása, nyomonkövetése
  • HSE csapat munkájának adminisztrációs támogatása
  • Oktatási tematikák készítése, oktatások megtartása
  • Speciális tudást igénylő HSE szakterületek megismerése,
  • Cégcsoport globális eljárásainak megismerése, naprakészen tartása

Elvárások:

  • Lezárt felsőfokú mérnöki tanulmányok
  • Előny: HSE területen szerzett végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Középfokú angolnyelv tudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

A munkavégzés helye:

Foktő (Bács-Kiskun megye)

Munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. agrár területen tevékeny partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Herczegh-Dallos Alíznál a +36 20 983 61 73-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: HDA-2950
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Kapcsolattartó: Herczegh-Dallos Alíz
Jelentkezés online: 02950@manatwork.hrszoftver.hu