Prohuman állás

Feladatok:

  • Megtervezi és kordinálja a vállalat humánpolitikai tevékenységét és tájékoztatást nyújt a jogszabályi megfelelőségek tekintetében.
  • A HR csapat munkájának támogatása ,képviselete
  • Részvétel a munkaerőtervezésben és annak megvalósításában
  • Tervek és programok készítése a dolgozók ismereteinek továbbfejlesztésére, képzésére, átképzésére, a meglévő munkaerő megőrzésére
  • A szervezet folyamatos fejlesztése humán erőforrás oldalról
  • Képviselet a gazdasági szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt (a munkaerő-közvetítő irodákkal, munkaerő-kölcsönző irodákkal, képző és átképző intézményekkel).
  • Kimutatások készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának a biztosítása.
  • HR folyamatok fejlesztése és karbantartása.
  • A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő bánásmóddal és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabványok és törvények betartásának biztosítása.
  • Új folyamatok kialakítása.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a termeléssel
  • Külföldi munkavállalók beutazásával, tartózkodásával kapcsolatos ügyek intézése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Munkajogi ismeretek és bérügyi ismeretek
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria
  • Juttatási csomag belső szabályzatunknak megfelelően
  • Útiköltség támogatás
  • Étkezési hozzájárulás belső szabályzatunknak megfelelően

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job208171.ap@prohumanallas.hu