Ha szereted a kihívásokat akár az óceán mélyétől a világ legmagasabb épületek csúcsáig, lehet, hogy Téged keresünk!

A kábelek és telekommunikációs hálózatok terén piacvezető partnerünk csapatába keressük BALASSAGYARMATRA az új HR Business Partner kollégáját.

HR Business Partner

Feladatok

  • A HR folyamatok teljeskörű vezetése és felügyelete a balassagyarmati telephelyen
  • Szoros kapcsolattartás a HR igazgatóval és a HQ-val
  • Munkavállalók és vezetők támogatása HR-el kapcsolatos kérdésekben (fejlesztések, munkajog, létszámtervezés, teljesítményértékelés, tehetség menedzsment)
  • Aktívan részvétel az operatív teendőkben (toborzásban, ki- és beléptetésben, onboardingban, teljes munkavállalói életciklus)
  • Munkavállalói fejlesztési igények nyomon követése és javaslattétel a tréning folyamatokra
  • Vezetők és az üzlet riportokkal való támogatása
  • Aktívan részvétel a belső kommunikációs folyamatokban
  • A piac folyamatos monitorozása a hatékonyság elősegítése érdekében
  • Együttműködés a szakszervezeti tagokkal

Követelmények

  • Legalább 5 év releváns tapasztalat HR BP pozícióban
  • Gyártói közegben szerzett tapasztalat
  • Határozott, magabiztos tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Projekt management tapasztalat

Amit kínálunk

Az alapbér mellett:

  • Céges autó - magánhasználatra is
  • Cafeteria
  • bónusz

Munkavégzés helye

Balassagyarmat

Cégnév: Randstad Hungary Kft.