A legkorszerűbb technológiát bevezető, mezőgazdasági gépekhez alkatrészeket gyártó partnerünk

csapatába keresünk Hegesztőmérnök kollégákat.

Milyen feladatokat szánnak a mérnök kollégának?

·A hegesztett szerkezetek, valamint a hatósági felügyelet alá tartozó hegesztési és azzal összefüggő tevékenységek szabályozása, dokumentálásának felügyelete, amit a szakmai igény megkíván

·A hegesztéssel összefüggő szempontok érvényesítése ajánlatadásnál, szerződéskötésnél

·Hegesztés technológiák elkészítése, betartásának ellenőrzése

·Javaslattétel hegesztési tevékenység végzéséhez szükséges hozaganyagok, hegesztő berendezések, felszerelések alkalmazására, beszerzésére

·Eljáráspróbák elkészítésének, vizsgálatának és értékelésének szervezése és irányítása

·Hegesztéssel kapcsolatos hatósági bejelentési tevékenység szakmai irányítása, ellenőrzése

·Szükség esetén a hegesztési tevékenység átszervezése, módosítása

·A hegesztéssel összefüggő minősítések megszerzésének és érvényesítésének szervezése, dokumentálása

·A minősített hegesztők szakmai továbbképzésének szervezése, képviselete hegesztéssel kapcsolatos ügyekben

Mit fogunk nézni a jelentkezésnél?

·Rendelkezel-e hegesztőmérnök végzettséggel

·Szereztél-e legalább 3 év releváns tapasztalatot

·Erős folyamatszemlélettel rendelkezel-e

·Kommunikációs szinten beszélsz-e  angolul

Mi az, ami várni fog?

·Egy teljesen új gyártóüzem egy olyan cégnél,

·ahol a gyártás mellett nagy hangsúlyt helyeznek a kutatás-fejlesztésre is,

·stabilan, évtizedek óta működő vállalati háttér

·mely a legkorszerűbb technikát hozta el Magyarországra.

    Jelentkezni önéletrajzzal tudsz a Hegesztomernok@hr.viapan.hu -mail címen, ami után Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.