AGRIKON KAM. Kft.
  • Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

  • Munkatársat keresünk

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Hegesztési feladatok elvégzése tervdokumentáció alapján
      • A hegesztett egységek készítése az előírásoknak megfelelő minőségben és darabszámban

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú végzettség (Hegesztő, lakatos)
      • Precíz munkavégzés
      • Rajzi jelölések ismerete
      • Hegesztési jelölések ismerete
      • Hegesztési paraméterek beállításának ismerete

    Amit kínálunk:

      • Ingyenes munkásszállás biztosítása a Kiskunmajsától 60 km-en túli lakhellyel rendelkezők részére
      • Biztos jövedelem (100%-osan bejelentett)
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Jó munkakörülmények egy megbízható, nagy múltú munkáltatónál
      • Szabadságok kiadása a törvényi előírások szerint

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Hegesztő, Lángvágó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6120 Kiskunmajsa, Szélmalom utca 6.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges üdülés, üdültetés, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát

    Cégnév: AGRIKON KAM. Kft.