Feladatok

Tűzterek és egyéb tűztér alkatrészek gyártása.

Elvárások

A munkakör betöltéséhez hegesztői végzettség és tűzvédelmi szakvizsga szükséges.

Előnyt jelent

AWI (TIG) hegesztésben való jártasság.

Amit kínálunk

Cégünk Esztergomban található, egy illetve két műszakos munkarendbe keresünk kandalló és alkatrész hegesztő dolgozókat. Jó munkakörülményeket, családias környezetet, stabil fizetést illetve a jogszabályoknak való megfelelést biztosítjuk.

Céginformáció

Cégünk osztrák tulajdonú Kft. 1999 óta gyártunk svájci tervezésű fatüzeléses kandallókat, magas minőségben. Termékeinket egész Európában értékesítjük. Három éve kezdtük meg gázkandallók gyártását.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: HÖPE KFT.