Megváltozott munkaképességű

A KUPMET Kft. egy dinamikusan fejlődő, lemezmegmunkálással foglalkozó vállalkozás Hajdúböszörményben. Gyártunk alkatrészeket például az autóiparba, mezőgazdasági gépekhez, kandallókhoz, csomagoló gépekhez.

A megnövekedett vevői igények kielégítésére a jelenlegi csapat bővítéséhez keresünk új munkavállalókat. Ha szeretnéd megtanulni a lemezmegmunkálás fortélyait, vagy kamatoztatni szeretnéd tapasztalataidat, itt a helyed!

Hegesztő/Hegesztőrobot operátor

Feladatok

  • a hegesztőrobot technológiájának elsajátítása és a robot kezelése
  • a robothegesztéshez szükséges szerszámok tervezésében való részvétel
  • a robot problémáinak megoldásában való részvétel

Elvárások

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Hegesztő végzettség
  • Affinitás a robotikához és az automatizáláshoz előnyt jelent
  • Nem 8.00-16.00-ig mentalitás, 2 műszakos munkavégzés
  • Probléma megoldó készség és gyakorlatias gondolkodás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Kiszámítható fizetés, órabér alapú elszámolás, túlóra lehetőség
  • Családias légkör
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Tapasztalatszerzési lehetőség, továbbképzési lehetőségek
  • Minőségügyi bónusz

Amennyiben cégünk hirdetése felkeltette érdeklődésedet, kérünk küldd el önéletrajzod.

Cégnév: Kupmet Kft.