Feladatok

Hegesztő kollégákat keresünk Budapest környéki munkahelyre!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
Hegesztési varratok elkészítése AWI eljárással, az ehhez kapcsolódó elő-és utómunkálatok elvégzése.

Elvárások

  • Hegesztői képesítés
  • Teszthegesztésen való megfelelés

Amit kínálunk

  • A bér megállapodás szerint
  • Magas kereseti lehetőség
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától (minimum br. 35.000 Ft)
  • Műszakpótlék: délutáni 30% (14 órától), éjszakai: 50%
  • Túlóra lehetőség (Pótlékok: hétközi 50%, szombati 100%, vasárnapi 150%), amely kifizetése a tárgyhavi bérrel történik
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
  • Albérleti támogatás
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 43 Ft/km
  • Hétvégi hazautazási támogatás
  • Ajánlási bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Önéletrajzzal
Cégnév: Apex Kft