Hegesztő - 2 műszak

Leírás

Konyhatechnológiai berendezések és mezőgazdasági gépalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk felvételt hirdet HEGESZTŐI munkakörbe, Kecskemétre.

Feladatok

  • Fogyó elektródás, inert gázos ívhegesztés
  • Rajzolvasás alapján történő soros varratok készítése
  • Ellenállás ponthegesztés
  • Hegesztőrobot kezelés

Elvárások

  • CO vagy AWI minősítés
  • Tűzvédelmi szakvizsga előny, de nem elvárt
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Rajzolvasásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Elérhető nettó kezdő bérezés: 290.000 Ft
  • Családias-modern munkakörnyezet
  • Igény szerinti ingyenes szállás
  • Határozatlain idejű szerződés

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft