Haszonállat Üzletágvezetőt keresünk partnerünk részére, amely a a hazai piac egyik vezető állatgyógyszer nagykereskedelmi csoportja.

Haszonállat Üzletágvezető

Feladatok

  • A haszonállat üzletág értékesítési szervezetének hatékony irányítása
  • A haszonállat értékesítési szervezet éves tervének részletes kidolgozása
  • Havi, negyedévi kampány aktivitások tervezése és egyeztetése az érintett területek munkatársaiva
  • Új termékek bevezetésekor az üzletági értékesítési terv elkészítése
  • Együttműködés az üzletági árpolitika kialakításában a Kereskedelmi igazgatóval
  • A tervek végrehajtásához szükséges üzletági személyi feltételek biztosítása
  • A kiemelt ügyfelekkel kötendő éves szerződések előkészítése, tenderek összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzletág legfontosabb partnereivel
  • 5-6 fős Területi képviselői csapat irányítása, fejlesztése, motiválása
  • Meglévő partnerek látogatása, új partnerek felkutatása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség preferáltan Kereskedelmi/ Állatorvosi/ Mezőgazdasági Területen
  • Minimum 5 év kereskedelemben, illetve vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló tárgyalási készség, hatékony érvelési stílus
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos fellépés; siker- és eredmény orientált attitűd
  • Nagyfokú megbízhatóság, önállóság és időmenedzsment
  • Precíz, szabálykövető munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszútávú álláslehetőség
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Személygépjármű, mobiltelefon, laptop
  • Modern munkakörülmények
  • Változatos feladatkör

Munkavégzés helye

Szekszárd

Cégnév: Randstad Hungary Kft.