50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor bővülő csapatunkba keresünk

Használt gép értékesítési menedzser

munkatársat Bács-Kiskun megye területére.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Ezen felül plusz jutalékra, amely a teljesítményedtől függően alakul.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Cégesautóra, mobiltelefonra és laptopra.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • Cégünk által eladásra kínált használt gépek értékesítése.
  • Használt gépek átvizsgálása, értékbecslése.
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, a vevői elégedettség javítása, piaci részesedés növelése.
  • Az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatainak koordinálása.

Munkavégzés helye:Bács-Kiskun megye területe (Lakhelytől függően kecskeméti vagy bajai alközpont)

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

  • Felsőfokú végzettséggel, műszaki kereskedelmi affinitással rendelkezel.
  • Értékesítés területén szerzetél legalább 2 éves gyakorlatot.
  • Felhasználó szintű PC ismereteid vannak (Word, Excel).
  • „B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Komplex gondolkodásmód, kezdeményezési készség jellemez.
  • Megbízható, pontos és következetes vagy.

Ha ezen kívül:

  • mezőgazdasági műszaki végzettséged van,
  • angol nyelvtudásod legalább közép szinten van,
  • mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szerzetél tapasztalatot,

akkor Te vagy az ideális jelölt számunkra!

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: KITE Zrt.