A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Géptelepi technikus

munkatársat szászbereki telephelyünkre.

Leendő kollégánk feladatai:

  • beérkező gépek és berendezések átvétele
  • gépek és berendezések átadásra való felkészítése
  • logisztikai feladatok ellátása
  • egyszerűbb szervizelési, karbantartási és javítási feladatok elvégzése
  • a géptelepen felmerülő egyéb feladatok elvégzése

Számunkra az ideális jelölt:

  • rendelkezik középfokú műszaki végzettséggel
  • van tapasztalata szerviz területen
  • "B" kategóriás és gépkezelői jogosítvány tulajdonosa
  • erős érdeklődéssel bír a műszaki terület iránt
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • mezőgazdasági gépek üzemeltetésében szerzett már gyakorlatot
  • Szászberek környéki lakóhely

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • fix havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • nappali műszakos munkarend
  • Szászbereken kívüli lakóhely esetén bejárás támogatás
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Szászberek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KITE Zrt.