Szajor-Tech Kft.
Munkatársat keresünk

Gépszerelő karbantartó

pozícióba.
A Prága-i székhelyű Motorgas s.r.o. közel 30 éve gyárt gázmotoros generátorokat és konténerbe szerelt kogenerációs berendezéséket.
Jellemző elektromos teljesítmény: 50-500kW.
Jelen van az anyaországon kívül főként Lengyelországban, Szlovákiában és Magyarországon.
Részletek megtekinthetők a  motorgas.cz weblapon.

Főbb feladatok, munkák:

Cseh cég szerelőt keres gázmotoros generátorok és kogenerációs berendezések karbantartására, javítására.
Munkavégzés helye: Magyarország egész területén.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárt végzettség: autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő.
Szakmai tapasztalat: nem feltétel, frissen végzett is lehet.
B kategóriás jogosítvány szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol/cseh/szlovák alapszintű nyelvtudás,
3-4 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Amit a cég biztosít: - versenyképes jövedelem
                                   - céges autó, szerszámok
                                   - szakmai képzés
                                   - rugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

280.000 Ft

Egyéb juttatások:

Céges autó, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Erre az állásra önéletrajz csatolásával jelentkezhet!
Cégnév: Szajor-Tech Kft.