Megváltozott munkaképességű

40 éves múltra visszatekintő zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPSZERELŐ

Megbízóról:
Több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás.
Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglalkoznak

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Amit előnyként értékelünk:

  • Mezőgazdasági gépszerelésben szerzett tapasztalat
  • Hidraulikus rendszerek szerelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Járművillamossági ismeret
  • Darukezelői, targoncavezetői jogosítvány
  • C, E kategóriás jogosítvány
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Az új gyártású berendezések dokumentáció szerinti összeszerelése
  • Az összeszereléshez előkészített anyagok mennyiségi ellenőrzése
  • Egyszerű minőségi ellenőrzések elvégzése az összeszerelésre váró alkatrészeken és a készre szerelt egységeken
  • Elkészült termékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak

Amit kínálunk:

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye:
Pécs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY