Gépkezelő

munkakörbe keresünk munkatársat Kaposvárra élelmiszeripari partnercégünkhöz

Mik lesznek a feladataid?

- gyártósori gépek, berendezések megfelelő működését kell biztosítanod előzetes betanítás után,

- a kijelölt gépek működtetése és tisztán tartása

Mire van szükséged a jelentkezéshez?

- általános iskolai végzettségre,

- jó műszaki érzékre,

- megbízhatóságra,

- felelősségteljes munkavégzésre

Miért éri meg jelentkezni hozzánk?

-1800 forintos alapbér, ami próbaidő után emelkedhet pótlékokkal a várható fizetés nettó 300 000 körül, adókedvezmények esetében még magasabb. 

- 50% túlóra pótlék; 100% pótlék hétvégén.

- azonnal munkába állhatsz,

- bejárási támogatást, 

- hosszú távú munkalehetőséget 

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépkezelő Hajdú-Bihar megye

Előírások alapján betanított munka elvégzése, gépek mellett történő munkavégzés, Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése, Minőségi követelmények ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépkezelő Hajdú-Bihar megye

Van munkád, de jobbat keresel? Sok az ingázással töltött idő, szeretnéd inkább a családoddal, vagy a hobbiddal tölteni ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépkezelő Fémipar Veszprém megye

A munkautasításban szereplő feladatok elvégzése az adott gépen Gépek beállítása az előírt paraméterek alapján Munkalapok kezelése, lejelentés ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE