A PEC egy gyártási technológiai megoldásokat nyújtó nemzetközi cégcsoport. Elköteleződésünk, hogy megújuló energiatárolására szolgáló technológiák és berendezések gyártását tehessük lehetővé a Kék Bolygó számára. Jelenleg Automatizálási mérnök kollégákat keresünk, akik a küldetésünkhöz csatlakozva hozzájárulhatnak a zöld jövő eléréséhez. Budapesti irodánk mérnök csapatának tagjaként lehetőséged nyílik arra, hogy aktívan részt vegyél az első nagyméretű akkumulátorgyárak létrehozásában Európában és az Egyesült Államokban egyaránt.

Gépészmérnök

Feladatok

Gépészmérnökként projekt munkában és/vagy termékfejlesztésben veszel majd részt.

  • Projekt mérnökként gyártásautomatizálási megoldásokon dolgozó csapat tagja leszel és a projekt valamennyi aspektusát végig követed, a koncepció-tervezéstől a gyártáson át, egészen a helyszíni telepítésig. Mit is automatizálunk? Li-Ion akkumulátor cellák gyártását.
  • Termékfejlesztőként változatos ipari eszközök tervezésének részese leszel. A munkád része a megfelelő anyagok, gyártási eljárások kiválasztása, a gyártástervezés, prototípusok gyártása, valamint kapcsolattartás a világ számos részén található beszállítókkal és alvállalkozókkal, az alkatrészek, részegységek helyszíni ellenőrzése.

Elvárások

  • Olyan motivált kollégák jelentkezését várjuk, akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:
  • Bsc vagy Msc diploma műszaki területen
  • Analitikus a gondolkodásmódod, céltudatos vagy és igényes a minőségre
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • 3D CAD rendszerek (elsősorban Autodesk Inventor) ismerete
  • Nyitott vagy külföldi utazásokra a jövőben képzések és rövid küldetések céljából

Előnyök

Az alábbiak valamelyikének ismerete előnyt jelent:

  • PLC Szoftver: SIMATIC S5/S7, IEC 1131
  • Rendszerek: Profibus Interbus S
  • Robotika programozás

Egyéb információk

A PEC-nél egy nemzetközi vállalat kiemelkedő tagja lehetsz, és ezáltal olyan akkumulátorgyárak felépítéséhez járulhatsz hozzá, melyek kulcsszerepet játszanak majd a szén-dioxid-mentes társadalommá való átalakulásban.

  • Tapasztalataidhoz és a piac igényeihez méltó kompenzációs csomagot kaphatsz
  • Határozatlan idejű szerződésed biztonságot és stabilitást nyújt majd
  • Lehetőséget biztosítunk, hogy a saját jövőd ura lehess, és egy olyan nemzetközi vállalat keretein belül fejleszthesd önmagad, melynek célja az innováció és a vevői elégedettség
Cégnév: PEC Central Europe