SZEGEDMET Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gépész technikus/ Gépészmérnök

A SZEGEDMET Finomöntöde Kft. több évtizede gyárt preciziós öntvényeket, amelyek alacsonyan és magasan ötvözött, valamint rozsdamentes acélból készülnek. A termékeink az ipar szinte minden területén megtalálhatóak, pl. járművekben, textilipari, nyomdaipari, mezőgazdasági, dohányipari és élelmiszeripari gépekben, de szállítunk öntvényeket az elektroipari és pneumetikai felhasználásra, valamint alkatrészek hegymászó felszereléshez, rögzítőelemekhez, mérőműszerekhez, szelepekhez, szivattyúkhoz és protézisekhez.
Termékeinket az EU piacaira, főként Németországba szállítjuk.

Főbb feladatok, munkák:

- mérési folyamatok megtervezése
- 2D ill. 3D-s műszaki rajzok készítése
- geometriai méretek meghatározása,tolómérce, profilprojektor, mikrométer, 3D mérőgép      segítségével
- termék árajánlatokhoz gyártástechnológiai tervek készítése
- termék folyamatos ábrájának, FMEA lapjának és ellenőrzési tervének (CP) elkészítése
- viaszszerszámokhoz kapcsolódó tervezési, adminisztrációs és karbantartási feladatok
- belső oktatáson való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- gépszerkezetek tervezésében szerzett munkatapasztalat
- Német vagy angol nyelv kommunikációs ismerete,
- precíziós vagy gömb grafitos öntészeti területen szerzett tapasztalat
- mérőeszközök szakszerű kezelése, műszaki rajz olvasása
- Precíz, pontos, és önálló munkavégzés
- tudjon csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

Változatos munka
Biztos havi jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Rigó utca

Szakmai önéletrajz, motivációs levél.
Cégnév: SZEGEDMET Kft.