Debreceni székhelyű partnercégünk részére keresünk innovatív és határozott gazdasági vezetőt, aki rendelkezik könyvelői és adózási ismeretekkel is.

Gazdasági igazgató

Feladatok

  • 25-30 fős csapat vezetése (pénzügy, számvitel, kontrolling)
  • havi számviteli, kontrolling zárások koordinálása
  • külföldi anyavállalatnak történő riportálás
  • vállalati irányítási rendszer fejlesztése

Követelmények

  • min. 3 év vezető tapasztalat
  • agrár/élelmiszeripari területen jártasság
  • magasfokú számviteli, adózási ismeretek (mérlegképes könyvelő, adótanácsadói végzettség előny)
  • angol nyelv magabiztos használata
  • önállósság és határozottság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: Randstad Hungary Kft.