Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK (JUNIOR TERMELÉSI VEZETŐ)
(16-0036)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kezdetben folyamatfejlesztési senior szakértői feladatok ellátása, későbbiekben 150 fő munkájának vezetése és a termelés irányítása,
  • Üzemi balesetek megelőzésére irányuló fejlesztések,
  • Termelési kapacitás biztosítása, termelési tervek teljesítése,
  • Folyamatos fejlesztési javaslatok a termelési hatékonyság növelése érdekében,
  • Részvétel a munkavállalók motivációjának, valamint elkötelezettségének növelése érdekében végzett fejlesztésekben,
  • Minőségi, higiéniai és üzembiztonsági szabályok betartatása.

Elvárások:

  • Agrár- VAGY bio- VAGY vegyész- VAGY élelmiszermérnök végzettség,
  • FMCG gyártócégnél szerzett mérnöki tapasztalat (előny: folyamatmérnöki VAGY projektmérnöki VAGY műszakvezetői VAGY termelésvezetői tapasztalat),
  • Élelmiszertechnológiai ismeret,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0036”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: Humanfield Tanácsadó Iroda Kft.