A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Flottamenedzser (bérgép, építőgép) ZJ

Feladatok:

  • A cég bérgép (építőipari és mezőgazdasági gépek) flottájának üzemeltetése, frissítése, bővítése;
  • Bérgép ajánlatok, szerződések készítése, számlázási feladatok végrehajtása;
  • Bérflotta kihasználtságának biztosítása, fejlesztése;
  • Értékesítési tanácsadók szakmai háttér támogatása;
  • Gépátadás-átvételek lebonyolításának felügyelete;
  • Bérgépekkel kapcsolatos havi jelentés készítése;
  • CRM kezelés, ügyfél likviditás ellenőrzés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki területen);
  • 2-5 év Flottamenedzseri, gépbérbeadói (építőgép, teherautó, személyemelő) munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalásképes ANGOL nyelvismeret;
  • Gépek értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzési hely: Budapest XI. kerület környéke

Cégnév: Tech People Hungary Kft.