Festő technikus munkatársat keresünk

Feladatok

  • Berendezések felügyeletére, üzemben tartására és egyéb műszaki kiegészítő feladatokra (kisebb javítások, beállítások, ellenőrzések).

Elvárások

  • Az állást akár karbantartói tapasztalattal vagy technikusi tapasztalattal, de fényező gyakorlattal is be lehet tölteni.

Amit kínálunk

  • Ingyenes munkásszállást biztosítunk a Kiskunmajsától 60 km-en túli lakhellyel rendelkező munkavállalóknak.
  • Versenyképes juttatások.
  • Bérezés megegyezés szerint.
  • A betanítást a cég maga végzi.

Leírás

Partnerünk társasága a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán. Jelenleg cégük Technikust keres.

Munkavégzés helye

Kiskunmajsa

Cégnév: Karrier Job