Megváltozott munkaképességű
Pálhalmai Agrospeciál Kft.
Munkatársat keresünk

Fejlesztési főmérnök

pozícióba.
A Pálhalmai Agrospeciál Kft. Dunaújváros melletti mezőgazdasági nagyüzem, amely 4000 ha szántóterületen gazdálkodik, e mellett tejelő tehenészet, húsmarha tartás és sertéstenyésztés is színesíti a tevékenységi körét.

Főbb feladatok, munkák:

  • közreműködik a társaság innovációs tervének kidolgozásában; megvizsgálja az egyes osztályok fejlesztési, fejlődési lehetőségeit, javaslatokat tesz a prioritásokra
  • Beruházási tevékenység szervezése
  • Projektek kidolgozása, projektszervezés
  • Projektfinanszírozás, nyomon követi az állami és EU forrásokból finanszírozott pályázati kiírásokat, javaslatot tesz azok megpályázására; összeállítja, elkészíti a pályázatokat, a támogatások lehívását;
  • a társaság gazdaságos működésének, eszközei hatékony felhasználásának elősegítése, az ehhez szükséges feltételek megteremtése;
  • a beruházások üzembe helyezésének elvégzése;
  • a hozzá beosztottak beszámoltatása, részükre határidő megjelölésével feladatok meghatározása és következetes visszaellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • épületgépész / villamosmérnök / gépészmérnök szakirányú végzettség
  • Büntetlen előélet/erkölcsi bizonyítvány
  • Határozott fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkairányítói tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • jövedelem megegyezés szerint
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria (évi 200.000 Ft) és mozgóbér juttatás
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Pálhalmai Agrospeciál Kft.