Az AndreasAgrto Skandináv Zrt. több, mint 10 éve a nemzetközi munkaerőpiac sikeres résztvevője.

Főbb feladatok, munkák:

    Dán farmokra keresünk mezőgazdasági gyakorlattal és alapfokú angol nyelvtudással rendelkező munkásokat rövid- és hosszútávú munkára, ingyenes szállással.
    • sertés- tehénfarmokon az állatok ellátása, tisztítása, fejése
    • szárnyasokkal kapcsolatos munkavégzés, tojásszedés
    • munkavégzés lovakkal, nyércekkel, kecskékkel
    • felújítások végzése farmokon
    • építési és bontási feladatok
    • erdészeti munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • alapfokú angol nyelvtudás
    • hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat, akár háztáji
    • hétvégi munkavégzés és túlóra vállalása
    • kitartás, szorgalom
    • jó fizikum

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány
    • traktor, markológép vagy fűrész kezelési ismeretek

Amit kínálunk:

    • bérezés megegyezés kérdése, bérigénnyel várjuk a jelentkezéseket
    • túlóra lehetőséggel
    • bejelentett munkaviszony Dániában
    • ingyenes szállás, rezsi Dániában
    • teljes körű ügyintézés (adószám igénylés, adóbevallás elkészítése stb)
    • a kiutazás megszervezésében segítünk
    • 24 órás ügyfélszolgálatunk segíti a külföldi munkavállalóinkat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Dánia

A jelentkezés gombra kattintva kérjük küldje el jelentkezését és csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: AndreasAgro Skandináv Munkaerőpiaci Zrt.