Farmi kisegítő munkás (Dániába)

Az AndreasAgrto Skandináv Zrt. több, mint 10 éve a nemzetközi munkaerőpiac sikeres résztvevője.

Főbb feladatok, munkák:

Dán farmokra keresünk mezőgazdasági gyakorlattal és alapfokú angol nyelvtudással rendelkező munkásokat rövid- és hosszútávú munkára, ingyenes szállással. A kiutazás és a külföldi munkavállalás a COVID idején is lehetséges.
  • sertés- tehénfarmokon az állatok ellátása, tisztítása, fejése
  • szárnyasokkal kapcsolatos munkavégzés, tojásszedés
  • munkavégzés lovakkal, nyércekkel, kecskékkel
  • felújítások végzése farmokon
  • építési és bontási feladatok
  • erdészeti munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat, akár háztáji
  • hétvégi munkavégzés és túlóra vállalása
  • kitartás, szorgalom
  • jó fizikum

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • traktor, markológép vagy fűrész kezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés kérdése, bérigénnyel várjuk a jelentkezéseket
  • túlóra lehetőséggel
  • bejelentett munkaviszony Dániában
  • ingyenes szállás, rezsi Dániában
  • teljes körű ügyintézés (adószám igénylés, adóbevallás elkészítése stb)
  • a kiutazás megszervezésében segítünk
  • 24 órás ügyfélszolgálatunk segíti a külföldi munkavállalóinkat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dánia

A jelentkezés gombra kattintva kérjük küldje el jelentkezését és csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: AndreasAgro Skandináv Munkaerőpiaci Zrt.