EZÜSTHAJÓ Kft
Munkatársat keresünk

Export Értékesítő/ Területi képviselő

pozícióba.
Kedves Érdeklődő!

Közel 30 éve rendületlenül fejlődő kamionos kiegészítőkkel foglalkozó családi vállalkozásunkat szeretnénk bővíteni, egy vidám kollégával, aki csapatban és önállóan is képes a magas színvonalú, kreatív munkavégzésre.
Jelenleg 45-en dolgozunk vállalatunknál különböző telephelyeken az ország öt pontján, amely a növekvő piaci igényeknek megfelelően rohamosan fejlődik, így szükségünk van segítségedre csapatunk bővítéséhez, tapasztalataid és értékes munkád által a vállalatunk erősítésére külföldi és belföldi piacokon egyaránt.
Lejjebb görgetve minden szükséges információt megtalálsz amire szükséged lehet, hogy eldöntsd szeretnél-e nálunk dolgozni.

Várjuk jelentkezésedet!

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban új külkereskedelmi/határon túli ügyfelek felkutatása, partnerkapcsolat kiépítése
  • Meglévő külkereskedelmi és belföldi ügyfélkapcsolatok ápolása, vevőlátogatás, a cég termékeinek és szolgáltatásainak ismertetése
  • Ügyfélre szabott személyi tanácsadás, problémakezelés és megoldások kidolgozása
  • Export ajánlatok előkészítése, átadása
  • Export megrendelések felvétele, az átadási- és azt követő after sales eljárások figyelemmel kísérése
  • Tárgyalások és partnerlátogatások megszervezése, aktív részvétel
  • Ügyféladatbázis folyamatos karbantartása, frissítése
  • Napi munkakapcsolat a cég vezetőségével és munkatársaival
  • Heti, havi beszámolók elkészítése és bemutatása a cég vezetése felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos nyelvismeret és ennek használata szóban és írásban, (preferált nyelvek: német vagy; olasz vagy; horvát esetleg egyéb szláv nyelvek) mindennapi munka során használatos, hiányában nem alkalmazható a jelentkező
  • Középfokú végzettség
  • Kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság,
  • Legyen kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készséged és tudj önállóan dolgozni
  • Jó szervező képesség, terhelhetőség,
  • Célorientált, agilis,dinamikus személyiség, határozott fellépés,
  • Legyen magabiztos gépjármű vezetési gyakorlatod (B kategóriás jogosítvány)
  • MS Office és Windows magas szintű ismerete
  • Légy csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termékszintű értékesítési tapasztalattal rendelkezel,
  • Kereskedelmi értékesítői tapasztalat
  • Fuvarozó, mezőgazdasági, építőipari partnerkör ismerete
  • Szállítmányozási környezetben szerzett jártasság
  • SERPA vállalatirányítási rendszer ismerete
  • egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos kiegészítő juttatással
  • Év végi bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Változatos, kihívásokkal teli munkafolyamatok
  • Belföldi tréningeken való részvétel
  • Hosszú távú,stabil bejelentett munkahely
  • Tagja lehet egy fiatalos, teljesítményorientált csapatnak
  •  laptop, mobiltelefon (ügyféllátogatás során vállalati gépjármű)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Olasz (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Román (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Horvát (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Kínai (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 - 450.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

7634 Pécs, Szentlőrinci út 15.

Kérlek a jelentkezésed véglegesítéséhez, küld el fényképes önéletrajzod és bérigényed a megadott emial címre. Várunk csapatunkba!
Cégnév: Ezüsthajó Kereskedelmi Kft.