Prohuman állás

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek azonosítása különböző országokban
  • A vevők igényeinek elemzése és értékesítési tervek, stratégiák kidolgozása
  • Meglévő ügyfelek megtartása rendszeres kapcsolattartás és Új ügyfelek felkutatása
  • Az értékesítési és marketing tevékenységek a megállapodott költségvetésen, mennyiségen és időkereten belül történő végrehajtása
  • Konstruktív és hatékony megoldások kezdeményezése az export folyamatokat lassító vagy akadályozó problémákra
  • Értékesítők és értékesítő partnerek teljesítményének folyamatos felülvizsgálata és munkájuk monitorozása
  • A versenytársak piackutatása, felmérések végzése és marketing, értékesítési stratégiáik tanulmányozása
  • Kiállításokon való részvétel
  • Külföldi tárgyalások szervezése, abban való részvétel

Elvárások:

  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség és csapatmunkára való hajlam
  • Mobilitás, rendszeres külföldi utazással járó tárgyalásokra való alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Megfelelő szakirányú felsőfokú végzettség
  • Gyakorlati számítógépes alkalmazás készsége (MS Excell, Word, Powerpoint)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati juttatások
  • Célprémium
  • Cafeteria
  • Céges autó

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job212381.ap@prohumanallas.hu