Értékesítési igazgatót keresünk!

Az ABZ DRONE a világ egyik leggyorsabban fejlődő iparágának az ipari drónok piacának

vezető szereplője.

Cégünk a világ legnagyobb drón és szoftver gyártóinak hivatalos importőre. Továbbá foglalkozunk drónképzésekkel,szervizeléssel, szolgáltatások értékesítésével és egyedi drónfejlesztéssel is.

Célunk a hazai és a nemzetközi drónpiacon betöltött szerepünk további erősítése és vezető piaci szerepünk megerősítése.

Tulajdonosaink a hazai és a nemzetközi piac elismert szereplői a cég 2020-as indulása óta már most országos lefedettséggel és nemzetközi elismertséggel rendelkezik.

Értékesítési igazgató feladatai:

  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Saját értékesítői csapat koordinálása és fejlesztése
  • Marketing és értékesítési irányok kijelölése
  • Viszonteladói hálózat menedzselése és képzése
  • Új piaci lehetőségek kutatása
  • After sales koordinálása

Elvárások:

  • Minimum 5 éves értékesítési tapasztalat
  • Jó megjelenés, kiváló kommunikációs készség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Agrár ismeret előny
  • Technológiai ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés+jutalék
  • Gyors előrelépési és fejlődési lehetőség
  • Céges Autó
  • Céges telefon
  • Laptop

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre Kalászi út 3.

Jelentkezni önéletrajzzal motivációs levéllel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: ABZ Drone Kft.