KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Értékesítési előadó

munkatársakat

Szászberekben és Mezőtúron található alközpontjainkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • ügyfelek fogadása és tájékoztatása,
  • vevői megrendelések rögzítése,
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, szállítólevél készítése),
  • készlet kezelése és nyilvántartása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • könnyen teremt kapcsolatot és jól kommunikál,
  • megbízhatóan és pontosan végzi a munkáját.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • mezőgazdasági vagy közgazdasági területen szerzett végzettség,
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat.

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helyei:

  • Szászbereki alközpont
  • Mezőtúri alközpont

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Füzesabony / Szászberek

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: KITE Zrt.