Bv. Holding Kft.

Munkatársat keresünk

Értékelő-elemző referens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • gazdasági társaságok stratégiai tevékenységének központi koordinációjában, felügyeletében való részvétel;
  • vállalatcsoport szintű stratégiai javaslatok kidolgozása, konkrét stratégiai feladatok ellátása;
  • kapcsolattartás a tagvállalatokkal, kiemelten az agrártársaságokkal;
  • tulajdonosi döntések megalapozottságához és érvényesüléséhez szükséges elemzési, értékelési és ellenőrzési feladatok ellátása;
  • kiemelt feladatok ellátása az mezőgazdasági tevékenységet folytató társaságokat érintően;
  • üzleti tervek, éves beszámolók feldolgozása, értékelése;
  • adatszolgáltatások feldolgozása, jelentések készítése;
  • szerződések, megállapodások, vállalatcsoport szintű szabályzatok előkészítése;
  • támogató területek vállalatcsoport szintű összehangolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (agrár, pénzügyi vagy közgazdász);
  • megbízható MS Office ismeretek;
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • pontos, önálló és gyors munkavégzés;
  • munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú agrár-, pénzügyi vagy gazdasági végzettség;
  • pályázatokkal kapcsolatos ismeretek;
  • szakterületen szerzett szakmai tapasztalat;
  • „B”, vagy magasabb kategóriájú vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér;
  • cafeteria és munkába járási költségek elszámolása;
  • igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség;
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 330.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Venyige utca 1.

Fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény (!) megjelölésével.

Cégnév: Techvisie Personeelsdiensten West BV