Építőipari gépszerelő

Német-Magyar tulajdonú, építőipari nehézgép alkatrész kereskedelemmel és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐIPARI GÉPSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Nehézgép szerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, autóvillamossági szerelő végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Alapfokú angol nyelvtudás
Számítógép felhasználói szintű ismeret
Önálló munkavégzéshez képesség
Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
Építőipari nehézgépek szervizelése, karbantartása, javítása szervizautóval helyszínen vagy a cég telephelyén

Megbízóról:
Német-Magyar tulajdonú, építőipari nehézgép alkatrész kereskedelemmel és szervizzel foglalkozó cég, 2012 óta személyesen van jelen a magyar piacon

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
13. havi bér
Cégautó (szervizautó), céges laptop, céges telefon
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Szombathely (Nyugat magyarországi régió)

munka. élet. siker