Német-Magyar tulajdonú, építőipari nehézgép alkatrész kereskedelemmel és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építőipari gépszerelő

Elvárások:

Nehézgép szerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, autóvillamossági szerelő végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Alapfokú angol nyelvtudás, Számítógép felhasználói szintű ismeret, Önálló munkavégzéshez képesség, Jó kommunikációs készség

Feladatok:

Építőipari nehézgépek szervizelése, karbantartása, javítása szervizautóval helyszínen vagy a cég telephelyén, , Megbízóról:, Német-Magyar tulajdonú, építőipari nehézgép alkatrész kereskedelemmel és szervizzel foglalkozó cég, 2012 óta személyesen van jelen a magyar piacon

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, 13. havi bér, Cégautó (szervizautó), céges laptop, céges telefon, Szakmai fejlődési lehetőség, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Szombathely