Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

Élhajlító kezelő

pozícióba keresünk munkatársat.

Miért lesz ez jó döntés?

  • Stabil és megbízható munkahelyet biztosítunk.
  • Havi prémium és műszakpótlék
  • Biztonságos és rendezett körülmények között dolgozhat.
  • Havi prémiumon és műszakpótlékon túl, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.
  • Céges buszjárattal támogatjuk a munkába járást.

Mit várunk Öntől?

  • Középfokú szakirányú végzettséget.
  • Minimum egy éves szakmai tapasztalatot.
  • Műszaki rajzolvasás gyakorlati szintű ismeretét.
  • Önálló munkavégzést.
  • Többműszakos munkarend vállalását.

Mik lesznek a feladatai?

  • Élhajlító gépek kezelése.
  • Gépek beállítása és tisztántartása.
  • Kész munkadarabok méretének ellenőrzése.
  • Alap karbantartási feladatok ellátása.

Mi jelent előnyt?

TRUMPF vagy LVD márkájú élhajlító gépen szerzett tapasztalat

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport  vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció;
  • minőség;
  • megbízhatóság;
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban;
  • kutatás-fejlesztésben;
  • nemzetközi felelősségben;
  • hatékonyságban;
  • megújulási képességben.

CLAAS Hungária Kft.

5200 Törökszentmiklós,

Kombájn u. 1.

www.claashungaria.com

Cégnév: CLAAS HUNGÁRIA Kft.