Megváltozott munkaképességű

SPORT8 HUNGARY KFT.

A Sport8 Hungary Kft. Magyarország fitnesz és táplálékkiegészítő iparágának egyik meghatározó alakja. Új, dinamikusan fejlődő egészséges élelmiszer márkánk FORPRO ® CARB CONTROL csapatának bővítésére keresünk elhivatott élelmiszer mérnök/asszisztens munkatársat. Csatlakozz egy eredményes, sikeres csapathoz!

ÉLELMISZERMÉRNÖK / ÉLELMISZERIPARI SZAKÉRTŐ / ASSZISZTENS

munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Saját márkás élelmiszerek és élelmiszeripari termékek jelölésének ellenőrzése;
  • Vizsgálati paraméterek meghatározása vonatkozó szabványok és jogszabályok alapján;
  • Vizsgálati jelentések; szakvélemények, állásfoglalások készítése/készíttetése magyar és/vagy angol nyelven;
  • Adott termékfejlesztés esetében a bérgyártás kiválasztása és ellenőrzése, a határidők figyelése, teljesülés nyomon követése;
  • A termékfejlesztés során a kreatív csoport és a nyomdával való együttműködés
  • Mintakezeléssel, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb jelentések elkészítésével, gondozásával kapcsolatos adminisztratív feladatok;
  • Kapcsolattartás a bérgyártókkal, beszállítókkal főleg angol nyelven
  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Szakértői tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelése.

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség.
  • Élelmiszerkönyv és jogszabályok ismerete.
  • Címkeellenőrzésben, vizsgálati paraméterek meghatározásában szerzett tapasztalat.
  • 1-3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben.
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Analitikai szemlélet és pontosság.
  • Nyitott és alkalmazkodó személyiség.
  • Megbízhatóság.
  • Minőségközpontúság.

Amit kínálunk:

  • Sikeres és gyorsan növekvő vállalat
  • Dinamikus és barátságos munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Élelmiszermérnök

  • Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: SPORT8 HUNGARY Kft.