Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft.

Élelmiszeripari technikus

A több mint 100 éves múltra visszatekintő Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft. kutató-fejlesztő csapat erősítésére technikusi pozícióba keresünk élelmiszeripari, elsősorban tejipari szakmai gyakorlattal rendelkező szakembert.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel élelmiszeripari, elsősorban tejipari és sajtgyártással kapcsolatos kutatási-fejlesztési projektekben
  • Ehhez kapcsolódó kísérletek gyakorlati tervezése, előkészítése és elvégzése a kísérleti üzemben
  • Egyéb kísérleti üzemi munkák, berendezések elmosása, a gépek és berendezések állapotának felügyelete, üzem takarítása
  • Kísérletek és eredményeinek számítógéppel történő dokumentálása,
  • Érzékszervi bírálatok végzése megfelelő felkészítés után
  • Alkalmanként részvétel nagyüzemi próbagyártásokban, valamint tejipari oktatások lebonyolításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszeripari, lehetőleg tejipari gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képes és motivált a folyamatos tanulásra és ismeretszerzésre
  • Képes csapatban dolgozni, szorgalmas, gyakorlatorientált, rugalmas, precíz és felelősségteljes munkastílus
  • Erős érdeklődés a kísérleti és tudományos munka, valamint a sajtgyártás iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, érdekes, igényes munka
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Alapos betanulás
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft.